O ZESPOLE KANCELARII

Kancelarię tworzą adwokat Jacek Sanocki oraz prawnicy. Bogate doświadczenie adwokata Jacka Sanockiego połączone z młodzieńczym zapałem pracowników Kancelarii pozwala zapewnić obsługę na najwyższym poziomie.

 

Kancelaria

Gdy pojawia się potrzeba skorzystania z usług kancelarii i prawnika często zadają sobie Państwo pytanie, jakiemu zespołowi zaufać i jak ocenić jakość usługi, jeszcze zanim klient podejmie się współpracy. Jeśli miastem, w którym zamierzają Państwo przeprowadzić tego typu poszukiwania jest Szczecin, to bardzo chętnie sprawimy, że podejmą Państwo dobrą decyzję. Bazując na doświadczeniu oraz doskonałym przygotowaniu merytorycznym nasza kancelaria gwarantuje każdemu z naszych klientów dostęp do wysokiej jakości usług i doradztwa, by litera prawa nie miała już dla Państwa żadnych tajemnic. Działając w myśl łacińskiej sentencji ignorantia iuris nocet („nieznajomość prawa szkodzi”), każdy prawnik reprezentujący naszą działalność precyzyjnie i klarownie wyjaśni Państwu wszystkie opcje rozwiązania problemu, ich uzasadnienie prawne i doradzi najbardziej optymalne rozwiązanie.

Doświadczeni adwokaci

By scharakteryzować jakość usług naszej kancelarii moglibyśmy posłużyć się informacjami na temat wykształcenia naszych pracowników – np. studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego – oraz sprawozdaniem z przebiegu dotychczasowej kariery każdego prawnika w niej zatrudnionego. Informacje te znajdą Państwo oczywiście na naszej stronie, w indywidualnych opisach członków naszego zespołu. W tym miejscu chcemy natomiast podzielić się z Państwem czymś równie istotnym, czyli tym, jak skutecznie uzupełniają się nasze umiejętności, wiedza i doświadczenia, które w przypadku każdej kancelarii i prawnika są newralgicznie ważne, by zbudować z klientem odpowiednią i wartościową współpracę. 

Prawnik

Kancelaria Adwokacka Sanocki ze Szczecina to zespół, który nie tylko posiada kwalifikacje uprawniające do świadczenia pomocy prawnej i reprezentowania interesów klienta przed wszelkimi organami państwowymi. Każdy prawnik, którego zatrudniamy skupia się zarówno na rozwoju osobistym, jak i zawodowym. Pasja i profesjonalizm są natomiast tym co stanowi dla naszych klientów gwarancję sukcesu!

Dobry adwokat ze Szczecina

Dobry prawnik specjalizuje się w wielu gałęziach prawa, a każdy prawnik pracujący w Kancelarii Sanocki może pochwalić się różnorodnym doświadczeniem prawniczym. Jesteśmy świadomi tego, że osobom wybierającym się do prawnika zależy nie tylko na szybkim rozwiązaniu sprawy, ale również na zrozumieniu zawiłych przepisów prawnych. Dobry adwokat potrafi zarówno operować językiem branżowym, jak i wyjaśniać przepisy prawne w prosty i zrozumiały sposób. Nasi adwokaci podchodzą profesjonalnie do każdej sprawy, w razie potrzeby konsultując się między sobą, aby kompetentnie i wyczerpująco udzielić porady prawnej w zakresie dowolnej gałęzi prawa. Prawnik z Kancelarii Sanocki udzieli profesjonalnej porady prawnej i zajmie się reprezentowaniem poszkodowanego lub oskarżonego w postępowaniu sądowym.