Jako adwokat od wielu lat zdobywam wiedzę i doświadczenie prawnicze niezbędne do profesjonalnego reprezentowania interesów moich Klientów, nieustannie podnosząc kwalifikacje w obszarze swoich zainteresowań.

Już podczas studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, które ukończyłem w 2003 r., rozpocząłem pracę zawodową jako prawnik w organach administracji rządowej oraz samorządowej. Stale doskonaliłem umiejętności zawodowe w szczecińskich kancelariach adwokatów i radców prawnych, a w 2008 r. złożyłem egzamin sędziowski.

Kancelarię Adwokacką prowadzę od 2009 r. i stale poszerzam obszar, w którym świadczona jest pomoc prawna. W tym czasie współpracowałem zarówno z dużymi przedsiębiorstwami z branży budowlanej, ubezpieczeniowej czy energetycznej, jak i reprezentowałem mniejszych przedsiębiorców. Osobom fizycznym Kancelaria pomaga w najważniejszych kwestiach, w szczególności sprawach karnych, cywilnych czy rodzinnych.

W czasie wolnym gram w koszykówkę, wszelkiego rodzaju gry strategiczne, coraz bardziej pochłania mnie astronomia.

Od kilku lat jako prawnik prowadzę kancelarię prawną. Usługi świadczę głównie na terenie takich miast jak Szczecin, Goleniów, Stargard. 

Dobry prawnik, który pochwalić może się nie tylko rozległą wiedzą teoretyczną, ale również bogatym doświadczeniem to dewiza, która przyświeca mojej działalności. Do każdej sprawy podchodzę w sposób indywidualny. 

Tylko doświadczony adwokat pomoże w rozwiązaniu szeregu problemów. Kancelaria adwokacka zajmuje się sprawami karnymi, cywilnymi, rodzinnymi. Zespół kancelarii reprezentuje klientów w sporach z pracodawcami. 

Jako adwokat specjalizuję się w dziedzinach, na których zależy klientom kancelarii. 


Wiedząc jak istotne dla klientów kancelarii jest świadczenie usług na odpowiednim poziomie, zespół kancelarii regularnie podnosi swoje prawnicze kwalifikacje. Dzięki temu adwokat, któremu klienci powierzają swoje sprawy, posiada wiedzę uzupełnianą bieżącym dorobkiem orzecznictwa.

Szczecin jest miastem, z którym adwokat Jacek Sanocki związał swoją zawodową przyszłość.

Kancelaria mieści się w kamienicy po części oddającej dawny charakter Podzamcza w mieście Szczecin.