Działając na terenie miasta Szczecin, proponujemy Państwu pomoc w przypadku konieczności uzyskania odszkodowania.

Odszkodowania to szeroka dziedzina, w której pomoc doświadczonego prawnika jest nieodzowna. Kancelaria prawna usługi w tym zakresie świadczy w szczególności w przypadku odszkodowań za błędy medycze, z tytułu wypadków komunikacyjnych, zdarzeń losowych.

Uzyskanie odszkodowania jest bardzo często procesem trudnym i czasochłonnym. Podmioty zobowiązane do wypłacenia odszkodowania niejednokrotnie zwlekają z wypłatą, podczas gdy pieniądze są potrzebne niezwłocznie po wystąpieniu szkody. Kancelaria Adwokacka kompleksowo wspomaga wszystkie osoby chcące uzyskać odszkodowanie lub zadośćuczynienie powstałe między innymi na skutek wypadków komunikacyjnych, nieszczęśliwych upadków czy przestępstw.

ODSZKODOWANIE ZA BŁĘDY MEDYCZNE

Kancelaria specjalizuje się także w sprawach tzw. błędów medycznych. Doświadczenie w tym przedmiocie pozwala na ocenę prawdopodobieństwa wygrania sprawy oraz szybkie opracowanie strategii prowadzenia sprawy. Odszkodowanie za błędy medyczne wypłacane jest z polisy OC lekarza lub szpitala przez firmę ubezpieczeniową – do naszych zadań należy sprawne przeprowadzenie całej procedury, udowodnienie błędu medycznego oraz wywalczenie jak najwyższej kwoty odszkodowania. Odszkodowanie za błędy medyczne najczęściej wypłacane jest w przypadku postawienia nieprawidłowej diagnozy, prowadzenia nieprawidłowego leczenia, a także zaniechania leczenia lub diagnozy. Kancelaria Adwokacka walczy zawsze o najwyższe i najkorzystniejsze odszkodowanie dla każdego Klienta.