Kancelaria od dawna specjalizuje się w świadczeniu skutecznej pomocy dla kierowców zawodowych. Wiemy, że część pracodawców od lat nie wypłaca kierowcom należnych diet, ryczałtów za nocleg w kabinie czy nadgodzin. Potrafimy wykazać przed sądem faktyczną ilość przepracowanych godzin i uzyskać pozytywne rozstrzygnięcie.

Kancelaria prowadzi sprawy na obszarze całego kraju.

Prowadzona przeze mnie szczecińska kancelaria prawnicza posiada ofertę skierowaną do wielu klientów, w szczególności do zawodowych kierowców.

Mam świadomość, jak ważne jest przestrzeganie przez pracodawcę wszystkich regulacji. W przypadku kierowców bardzo ważnym świadczeniem pracowniczym jest ryczałt za nocleg, niezależnie od tego, czy w grę wchodzi ryczałt za nocleg za granicą czy na terenie Polski. W wielu wypadkach pracodawcy uchylają się jednak od obowiązku jego płacenia. Podejmując się reprezentowania kierowcy, kancelaria uczyni wszystko, żeby ryczałt za spanie w kabinie został wypłacony.

W początkowym etapie kancelaria adwokacka sprawnie ustala kwotę roszczenia. W kancelarii prawnej istnieje możliwość odczytania danych zawartych na karcie kierowcy, co przyspiesza realizację zlecenia. Sprawy o ryczałty za nocleg w kabinie prowadzone są przez specjalizujących się w tym zagadnieniu prawników. Dzięki temu ryczałty za noclegi kierowcy są możliwe do odzyskania.

Zawsze szczegółowo analizujemy stan faktyczny i prawny. Na podstawie udzielonych informacji wyliczamy, w jakiej wysokości przysługuje ryczałt za nocleg.

Dieta kierowcy tira to kolejne zagadnienie, którym zajmuje się nasza kancelaria. Pomożemy ją uzyskać każdemu kierowcy, któremu ona przysługuje.