Kancelaria adwokacka prowadzi prawy związane z posadowieniem na gruncie słupów energetycznych. Odszkodowania za słupy energetyczne obejmują zarówno tzw. odszkodowanie za bezumowne korzystanie z nieruchomości jak i roszczenia związane z ustaleniem wysokości wynagrodzenia za służebność przesyłu.

Z uwagi na zawiłości stanu prawnego, odszkodowania za słupy energetyczne prowadzone są przez prawnika specjalizującego się w tej dziedzinie.

Wszyscy nasi prawnicy, którzy prowadzą sprawy związane z odszkodowaniem za słupy energetyczne regularnie śledzą wszelkie zmiany w prawie w tym zakresie.

Swoje usługi świadczymy nie tylko na terenie miasta Szczecin, ale także tam, gdzie nasi klienci potrzebują fachowej pomocy.

Kancelaria prawna prowadzi sprawy przeciwko dużym przedsiębiorcom energetycznym, gazowniczym czy wodociągowym, czyli o służebność przesyłu.

Swoją siedzibę kancelaria prawna ma w mieście Szczecin.

Służebność przesyłu to rozwiązanie umożliwiające uzyskanie kwoty pieniężnej stanowiącej odpowiednią rekompensatę za korzystanie z nieruchomości przez podmioty trzecie.

Służebność przesyłu to nie jedyne zagadnienie z tego obszaru tematycznego, którym się zajmujemy. Kancelaria adwokacka prowadzi także sprawy związane z uzyskaniem wynagrodzenia za korzystanie z nieruchomości bez umowy.

ZAKRES USŁUG

Adwokat Jacek Sanocki prowadzi sprawy przeciwko przedsiębiorstwom przesyłowym (np. energetycznym, gazowniczym, wodociągowym) o ustanowienie służebności przesyłu, o wynagrodzenie z tytułu bezumownego korzystania z nieruchomości i roszczenia z tym związane. Założyciel Kancelarii posiada realne doświadczenie w tym zakresie.